Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Jeugd viscursus 2017

terug naar overzicht

Woensdag, 1 februari 2017

Jeugd viscursus

H.S.V.  Ons Genoegen te Uithuizen

Basiscursus vissen

HSV Ons Genoegen uit Uithuizen  organiseert dit jaar de cursus jeugdvissen voor jongens en meisjes van 10  t/m 12 jaar. De cursus wordt gegeven in de Fakkel te Uithuizen en omvat vier avonden (10/5, 31/5, 21/6 en 28/6 van 18.00 tot 19.00 uur).Iedereen die echt goed wil leren vissen kan zich aanmelden – ook als je nog nooit een hengel in handen hebt gehad. Tijdens de cursus krijg je uitleg over hoe je met vis omgaat, leer je vis, waterplanten en andere diertjes herkennen, word je de basis van een tuigje en voer maken bijgebracht en leer je uiteraard ook hoe je moet vissen.Deelname aan de cursus kost je €5,- en je hoeft geen lid te zijn van HSV Ons Genoegen om mee te mogen doen. Je kan natuurlijk wel ook meteen lid worden van de vereniging. Er kunnen ongeveer 20 kinderen meedoen, dus wacht niet te lang met jezelf aan te melden.

Telefonische opgave  bij Jan Kruger  0595434271